MENU

GOMA Małgorzata i Marek Laskus sp.

 • Powierzchnia: 57.0 m² 
 • Cena: 558 600 zł
 • Cena za m²: 9 800 zł
 • Ilość pokoi: 3 
 • Rynek: pierwotny
 • Opłaty wg liczników: gaz, prąd, woda
 • Technologia budowlana: ceramiczny porotherm
 • Piętro: 1p
 • Ilość kondygnacji: 1
 • Okna: pcv
 • Rodzaj: bliźniak
 • Kontakt +48 694483593
 • więcej szczegółów

Sulejówek / Miłosna


KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !

Nowa inwestycja deweloperska w podwarszawskim Sulejówku już w sprzedaży.

Kameralne, zamknięte Mini osiedle składające się z 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (dwulokalowych) wraz z niezbędną infrastrukturą.

Do sprzedaży jest tylko 8 mieszkań 3 pokojowych ok. 57m2 każde z ogródkiem, garażem, 2 miejscami postojowymi, komórką lub schowkiem lokatorskim (mieszkania na piętrze dodatkowo ze strychem (do własnej adaptacji poddasze nieużytkowe).

Lokalizacja bardzo korzystna, blisko jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, szkoła, przychodnia, dobry dojazd do Warszawy samochodem poprzez Trakt Brzeski lub przez węzeł Zakręt i Południową Obwodnicę Warszawy.
Komunikacja miejska - druga strefa (autobusy ZTM, oraz prywatne linie autobusowe).

Stacja PKP/SKM Sulejówek Miłosna w odległość poniżej 10 00 m gwarantuje sprawne, pewne i szybkie połączenie z Centrum Warszawy (ok. 30 min) oraz z lotniskiem im. Fryderyka Chopina (ok. 47 min).

Okolica cicha, sąsiedztwo bez uciążliwości z niską zabudową jednorodzinną.

Teren mini osiedla jest ogrodzony, furtka z domofonem, brama na pilota, droga wewnętrzna i miejsca postojowe wybrukowane kostką.

Budynki wybudowano metodą tradycyjną murowaną, ściany z pustaka ceramicznego Porotherm na zaprawie systemowej ocieplone wełną mineralną (15cm) i wykończone tynkiem cienkowarstwowym silikonowym. Dach pokryto panelami z blachy na rąbek. Stolarka okienna 3 szybowa z PCV.

Budynki są piętrowe z dużymi garażami na poziomie zero, każdy garaż ma gniazdo do ładowania samochodu elektrycznego i instalację do montażu napędu do bramy. Część garaży ma wyjście do przynależnego ogródka.

Wszystkie m ieszkania są dwustronne (północ-południe), są wyposażone w samodzielną instalację grzewczą z energooszczędnym przepływowym piecem gazowym, kondensacyjnym z zamkniętą komorą spalania m-ki Junkers, ogrzewanie podłogowe oraz dodatkowy grzejnik (do ręczników) w łazience.

Cena mieszkania: 9.800,-zł./m 2

Do ceny mieszkania trzeba jeszcze dopłacić za:

* garaż (powierzchnia ok. 23m2): 45.000,-zł.

* 2 zewnętrzne miejsca parkingowe (jedno przed garażem, drugie na terenie): 26.400,-zł.

* komórka lokatorska ok. 5m 2 lub korytarz i schowek lokatorski: 20.000,-zł.

* ogródek (ok. 62m 2 ): 30.000,-zł

Łącznie mieszkanie z garażem, miejscami postojowymi, ogródkiem i komórką lokatorską kosztuje 680.000,-zł

Inwestycja jest realizowana bez kredytu, wyłącznie z własnych środków dewelopera, zakończenie planowane na przełom październik/listopad 2023 roku.

Nabywca nie płaci podatku PCC, do sprzedaży wystawiana jest przez dewelopera faktura VAT.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i rezerwację wybranego lokalu (przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej wpłata deweloperowi tylko 15.000,-zł (a conto ceny sprzedaży).

To miejsce dla każdego, kto szuka mieszkania położonego blisko natury, ale jednocześnie z łatwym dojazdem do centrum miasta.
Nie zwlekaj, umów się na prezentację:

KONTAKT: Marek tel. +48 694-483-593 lub Małgorzata tel. 668-391-025

UWAGA: Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura jest po stronie dewelopera.

Nasz doradca kredytowy udzieli bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Uwaga : Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ustęp 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo